اطلسی الوان

صفحه دستگاه لیزر ‌های سپید و کرم آفریننده انرژی ع الوان
اطلسی الوان
موقعیت کالا : موجود هست
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

30 عدد
فصل کاشت

زمستان
دوران جوانه زنی

7 روز
تعیین اندازه فروغ و روشنایی

آفتاب
مدل خاک

کمپوست

1
+
اضافه کردن به سبد خرید
– امتیاز محصول
– گونه : بذر های پاکتی

توضیحات
نظرات
اطلسی الوان

شرکت پان آمریکن یک کمپانی پیشرو در مورد تولید و تصحیح بذرگیاهان زینتی هست که 60 سال گذشته در ایالات متحده ی آمریکا عمل خود را با کاشت بذر دستگاه لیزر ها و سبزی ها آغاز نمود . محصول ها این موسسه در سطح اکثر و خرده فروشی بوده و بذور و تولیدات ان به تمام اقسا نقاط عالم صادر و هرساله میلیون ها بذر دستگاه لیزر در بوستان ها و فضای سبز شهری کاشته می‌شود . هرساله Pan amercan با ارائه ی بروشوری دهها گیاه نو به گونه های تولیدی خویش طولانی تر کرده و همیطنور از گیاهان جانور هرساله آبادی ها رقم نو و رنگ تازه تصحیح و به ساخت انبوه میرساند . امروزه این مجموعه بالغ بر 200 دسته ی زینتی ایجاد می کند که از پر اسم و رسم ترین تولیدات این موسسه اصلاح و ایجاد بذور اف 1 یا هیبرید های دستگاه لیزر های اطلسی و حنا بوده که آبادی ها پاداش ی بین المللی را عاید این موسسه کرده است . این محصول عرضه شده در مغازه باغ شیشه ای از محصولات مرغوب این موسسه آمریکایی میباشد .

اوامر واجب :

اطلسی دورنگ
اطلسی دورنگ

اطلسی دادای رقم های یک ساله و مستمر بوده منشأ آن آرژانتین , برزیل و اروگرئه است . جور P . x hybridaحاصل تلاقی فی مابین P . axillaris و P . integrifoliaاست . در دستگاه لیزر کاری از عمده رقم های آن چه بسا رقم های همیشگی به طور یک ساله به کار گیری می گردد . دارای ساقه های نیمه چوبی و دستگاه لیزر های قیف نظیر است . انواع معدود مالامال و مالامال مالامال داراست که گونه کم مالامال آن را تحت عنوان اطلسی ساده می شناسیم و بیش تر در لبه کاری و تپه های دستگاه لیزر به عمل می رود . رقم های لبریز مالامال یا دستگاه لیزر درشت آن که بعضی از نگاه کروموزومی تتراپلوئید هستند امروزه مرسوم شده‌است . در اطلسی از ویژگی قدرت دو رگه زیاد به کارگیری میشود و دستگاه لیزر های یکسری رنگ و ستاره مثل از این طریق تولید می شود . دستگاه لیزر های اطلسی عادی دارنده عطر ملایمی است که به ویژه در شب استشمام می گردد و طی روز بوی خاصی ندارد .

دستگاه لیزر اطلسی دارای رنگ های متنوع است . جای رنگ زرد خالی بود که جدیدا این رنگ هم از طریق به نژادی ساخت شده است . برخی از آنها دارنده پنج نوار سپید میباشند که از میانه دستگاه لیزر به جهت لبه بسط یافته اند . بعضی هم دارای نوار سپید در حاشیه میباشند . عادت رشد آن نامعین و دارنده گونه های پا بلند و پا کوتاه است . برگ های این گیاه اندکی کرکدار و چسبنده است .


اطلسی از اواسط فصل بهار تا آخرها پائیز دستگاه لیزر می دهد . از زمانه کاشت بذر تا دستگاه لیزر دهی حدود 3 ماه ارتفاع میکشد .

مقدمه کود نماید رها شونده در شکل رغبت در فصل‌زمستان به خاک خویش بیشتر فرمائید تا در حین فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . , پاره ای ماسه یا این که خاک نباتی به خاک اضافه نمایید و زمین را به نیکی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ایجاد شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک فرمائید . در نوبت نخستین صبح ها به صورت روزمره با آبپاش زمین را طوری آبیاری کنید که کود الک شده جابجا نشده و در سود بذر جابجا نشود , که در غیر این چهره بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لابه لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین عصر برای جلوگیری از غلط گرفتن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . بعداز 4 کاغذ شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی زیبا و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود .

بذر اطلسی
بذر اطلسی

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در فصل‌زمستان بذر این گیاه را در باطن دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در باطن سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت همراه پرلیت استفاده میکنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که